Wczytuję dane...

Czekolady i praliny

Kiedy ziarna kakaowca zostały przywiezione do Europy po raz pierwszy, nie zrobiły furory. Nikt nie wiedział, jak je wykorzystać ani dlaczego Majowie i Aztekowie wyrabiali z nich cenny napój dla najbogatszych członków społeczności. Trzeba było kilkuset lat, aby poznać sekret niepozornych ziarenek. Dopiero w XIX wieku, stworzono z nich (oraz kilku oddatków) pierwszą tabliczkę czekolady. Od tamtej chwili każdy może cieszyć się pysznym smakiem deseru, gdy tylko ma na to ochotę.


Co ciekawe historia wyrobów z ziarenek kakaowca ciągle się toczy. Wciąż powstają nowe warianty tradycyjnej receptury, wzbogacone o ciekawe składniki. Dzięki temu możemy zaproponować czekolady na mleku kokosowym, konopne, karmelowe lub pomarańczowe. W ofercie mamy także tabliczki z dodatkami, np. orzechami lub nadzieniem.


Łakocie dla wymagających


To, że coś jest słodkie nie musi od razu oznaczać, że osoby na dietach eliminacyjnych muszą z tego rezygnować! Wprost przeciwnie! Wystarczy kupić odpowiednie produkty, takie jak smakołyki na mleku kokosowym z naszej oferty, które nie zawierają laktozy, glutenu czy dodatku cukru.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów